Her er de ansatte

Administrasjon

Sentralbord - 38 10 66 66

Epost - adm@ikstart.no

Telefontid tirsdag og torsdag fra kl. 10.00 til 14.00. Ellers bruk epost.

Arbeidende styreleder - Christopher Langeland
tlf 38 10 66 66 - christopher.langeland@ikstart.no

HR-sjef - Morten Aa. Djupvik
tlf 916 83 540 - djupvik@ikstart.no

Økonomi - Mette Tønnessen
tlf 906 06 253 - mette@ikstart.no

Salgs- og markedsavdeling

Kommersiell leder - Arne Simonsen
tlf 901 68 006 - arne@ikstart.no

Salgs- og partneransvarlig - Espen Eriksen
tlf 404 95 911 - espen@ikstart.no

Salgs- og partneransvarlig - Magne Andersen
tlf 415 19 085 - magne@ikstart.no

Billettansvarlig - Maren Nuland Marcussen
tlf 952 05 560 - maren@ikstart.no

Sport

Sportslig leder - Tor-Kristian Karlsen
tlf 38 10 66 66

Hovedtrener - Kjetil Rekdal
tlf 38 10 66 66 - kjetil@ikstart.no

Trener - Morten Tandberg                                                            tlf 38 10 66 66 - tandberg@ikstart.no

Trener - Mick Priest
tlf 38 10 66 66 - mpriest@ikstart.no

Trener - Joey Hardarson
tlf 38 10 66 66 - joey@ikstart.no

Keepertrener - Frode Birkeland
tlf 920 21 555 - frode@ikstart.no

Manuellterapaut A-lag - Marianne Lislevand
tlf 38 10 66 66 - marianne@ikstart.no

Fysioterapaut A-lag - Pål Erik Pedersen
tlf 38 10 66 66 - pal.erik@ikstart.no

Sportslig koordinator - Øyvind Evjen
tlf 982 61 107 - oyvind.evjen@ikstart.no

Materialforvalter - Rune Hægeland
tlf 976 64 656 - runeh@ikstart.no 

Utviklingsleder - Atle Roar Håland
tlf 38 10 66 66 - atle@ikstart.no

Trener Start 2/Spillerutvikler - Alexander Persson Øren
tlf 992 15 701 - alexander@ikstart.no

Spillerutvikler - Erik Mykland
erik@ikstart.no

Spillerutvikler - Fredrik Strømstad                                                fredrik@ikstart.no

Trener G16/Spillerutvikler - Adolfo Rodriguez
adolfo@ikstart.no

Trener G14/Spillerutvikler - Håvard Lilletvedt
lilletvedt@ikstart.no

Analyseansvarlig - Per-Erik Andersen
tlf: 926 10 786 - per.erik.andersen@ikstart.no

Fysisk trener utviklingsavdelingen - Atle Thunselle                  atle.t@ikstart.no

Medier og kommunikasjon

Mediesjef - Ole Gerhard Sørensen 
tlf 997 30 916 - ole@ikstart.no 

Speaker - Per Svein Bostrøm
tlf 915 52 900 - per.svein.bostrom@ikstart.no

Akkreditering Sparebanken Sør Arena - bruk denne lenken

Samfunnsansvar og arrangement

Arrangementssjef og daglig leder Start Life Support - Olav Lindebø
tlf 928 59 117 - olav@ikstart.no

Prosjektleder Starts Gatelag - Per-Erik Andersen
tlf: 926 10 786 - per.erik.andersen@ikstart.no

Sikkerhet - Magnus Vonporat
tlf 932 07 978 - magnus.vonporat@ikstart.no

Sikkerhet - Yngvar Aas
tlf 970 13 856 - yngvar.aas@ikstart.no

Supporterkoordinator - Line Duus
tlf 471 49 306 - supporterkoordinator@ikstart.no

Drift Sparebanken Sør Arena

Driftssjef - Per Egil Andreassen
tlf 911 07 400 - per.egil.andreassen@ikstart.no

Driftskoordinator - Kai Eriksen
tlf 982 61 130 - kai.eriksen@ikstart.no

Driftskoordinator - Terje Eriksen
tlf 958 56 166 - terje.eriksen@ikstart.no

Annonse fra Eliteserien: