Start 365 Sesongkortabonnement

Start 365 er sesongkort som abonnement. Med Start 365 kan du starte abonnementet ditt når du vil, og nyte alle fordeler med sesongkort fra dag én.

Annonse:

Sesongkortet – nøkkelkortet til ditt andre hjem, beviset på at hjertet ditt er gult og svart. Nå får du det som abonnement.

Sesongkortabonnementet starter du akkurat som på Netflix og Spotify, og du får nyte alle de samme fordelene hver måned som ved vanlige sesongkort gjennom Start 365.

Ønsker, eller har, du vanlig sesongkort i dag, står du naturligvis helt fritt til å velge dette. Et abonnement er bare en ekstra tjeneste vi tilbyr for dem som skulle ønske dette. 

Kjøp abonnement her

    Hva betyr det for deg?

    Fra datoen du starter abonnementet binder du deg i 6 måneder til Start 365. Deretter står du fritt til å avslutte det når du vil, men du vil miste ditt eget sete og andre fordeler som følger med.

    Når du starter Start 365-abonnementet vil du motta en QR-kode, denne bruker du som billett frem til du eventuelt sier opp.

    Dette får du med Start 365

    • Fast plass på Sparebanken Sør Arena til lavere pris pr. kamp
    • Fri inngang til de fire første rundene i NM
    • Gratis inngang til treningskamper hjemme
    • Rabatter på øvrige cuprunder i NM
    • Prioritert ved fordeling av cupfinalebilletter

    Prisliste abonnement

    Kategori
    Ord pris
    Start 365 pr. mnd.
    Fast Setevalg2500,-249,-
    Fast Setevalg Barn1250,-119-
    Fritt Setevalg2000,-189,-
    Fritt Setevalg Barn750,-79,-
    Londsia1500,-149,-
    Londsia Ung1200,-109,-
    Handicap2000,-189,-
    Klubbhuset3000,-299,-

      Start 365 Fast Setevalg – Langside Midtre

      Dette er våre beste plasser. Med et Start 365-sesongkort velger du fast plass på de tre midtre feltene på en av langsidene. Med denne plasseringen har du full oversikt over hva som skjer nede på matta gjennom hele kampen. 

      Pris Voksen: kr 249,–/mnd
      Pris Barn (opp til 16 år): kr 119,–/mnd

      Start 365 Fritt Setevalg – Langside Ytre

      Dette er de fire ytterste feltene på hver av langsidene. Dette er også svært gode seter med tanke på oversikt på banen.

      Pris Voksen: kr 189,–/mnd
      Pris Barn (opp til 16 år): kr 79,–/mnd

      Start 365 Londsia

      På Londsia er det stående og syngende supportere. Her får du virkelig oppleve supporterkultur, og det forventes at du deler både engasjement og kjærlighet til Start. Skal du stå her må du bidra med både sang, hopping og det som ellers hører med. Vær oppmerksom på at Londsia ikke har setenummerering og tidvis redusert sikt grunnet flagg mm. 

      Pris Londsia: kr 149,-/mnd
      Pris Londsia Ung (16 år - 21 år): kr 109,-/mnd

      Har du spørsmål? Send oss en e-post til [email protected].

      Kjøp abonnement her

      Annonse fra Obos-ligaen: